Mūsu jaunās digitālās mājas

Mūsu jaunās digitālās mājas

Mīļie, VAIDAVA CERAMICS draugi,

Vispirms pateicamies, ka esiet mūsu cienītāju vidū un varam uzrunāt Jūs personīgi.

Ar lielu prieku un gandarījumu nododam Jūsu rīcībā mūsu jauno mājas lapu un e-veikalu, kura veidošanā esam ieguldījuši daudz darba un pūļu, lai varētu vēl labāk izstāstīt mūsu stāstu un ļautu Jums vēl ērtāk iegādāties mūsu ražotos produktus.

VAIDAVA CERMICS stāsts vienmēr ir bijis ļoti personisks un ļoti cieši saistīts ar tās cilvēkiem, kuru milzīgās darba spējas ir ļāvušas ražotnei augt jau gandrīz 43 gadu garumā. Kopš 1980.gada, kad darbu uzsāka keramikas cehs Vaidavā, gandrīz katra Vaidavieša ģimenei bijusi saistīta ar šo ražotni. Mūsu uzņēmumu pamatā veido mūsu cilvēki, kuri prasmīgi ar rokām veido kvalitatīvus dizaina traukus no Latvijas sarkanā māla, kuri mūsdienās priecē pircējus Latvijā un nu jau visā pasaulē. Šis viss ir kas vairāk par vienkāršu bļodu, šķīvi vai krūzi – šie ir patiesi īsti trauki, rūpīgi veidoti ar rokām un no īsta dabas materiāla – Latvijas sarkanā māla. Roku darbs ir nezūdoša vērtība mūsu ražotnē visus 43 gadus un to nevar novērtēt par zemu, jo katrs trauks iziet cauri mūsu darbinieku rokām simtiem reižu līdz tas nonāk līdz Jūsu mājām vai galdam. Tāpat stabila vērtība ir arī mūsu izmantotais materiāls – Liepas sarkanais māls, kas kā izrādās ir senākais māls uz planētas zeme, kura izcelsme meklējama vēl vairāk kā pirms 300 miljoniem gadu pirms mūsu ēras Devona laikmeta periodā. Piekritīsiet, ka ļoti interesenti ir likt galdā skaistus un mūsdienīgus traukus, kuri ar rokām veidoti no senākā atrodamā māla uz mūsu planētas? Pēdējā laikā aizvien vairāk dzirdam par ilgtspēju, vides saglabāšanu un materiālu atkārtotu pārstrādāšanu. Šie aspekti ir bijuši mūsu ikdiena gandrīz visu mūsu pastāvēšanas laiku, ka nebijām pat domājuši, ka pienāks diena, kad par tiem būs jāstāsta kā īpaši. Strādājot Gaujas nacionālā parka teritorijā pie burvīgā Vaidavas ezera, nekaitēšana apkārtējai videi ir bijusi neatņemama mūsu darba sastāvdaļa. Tas pats attiecas uz resursu jēgpilnu izmantošanu, drošu izejmateriālu izvēli un godīgu attieksmi pret saviem darbiniekiem.

Tikpat personīgs ir arī mans stāsts saistībā ar VAIDAVA CERAMICS ražotni, jo tieši Vaidavā pavadīju lielu daļu savu bērnības vasaru. Vēl kā šodien atceros, kā iemācījos peldēt tieši Vaidavas ezerā un kopā ar brāļiem tēva pavadībā iemācījāmies, ko patiesībā nozīmē padarīts darbs. Tagad vēlākos vakaros, kad dažkārt nākas pastrādāt ilgāk un ražošanas procesi ir pieklusuši, ejot pa ražotni un sajūtot īpašo māla smaržo tajā, secinu, kā tā ir mana bērnības smarža un šī ir mana nesaraujamā saite ar šo vietu, tās cilvēkiem un viņu darbu. Tāpat tā ir milzīga atbildība, kuru esmu uzņēmies nu jau vairāk kā 10 gadus vadot uzņēmumu un vienlaikus man tas ir liels gods turpināt tēva iesākto darbu vairāk kā 30 gadu garumā. Pēdējo 10 gadu laikā esam mērķtiecīgi strādājuši, lai stāsts par VAIDAVA CERAMICS ir jaunā kvalitātē un tas ceļo arī ārpus Latvijas. Šo gadu laikā esam ieguvuši stabilu vietu starp Latvijas dizaina produktu ražotājiem un esam sasnieguši virkni valstis ārpus Latvijas. Taču mums ļoti daudz darāmā vēl stāv priekšā.

Tikpat personīgu stāstu par mums arī esam centušies attēlot mūsu jaunajā mājas lapā, lai varētu pēc iespējas labāk parādīt savus cilvēkus, roku darbu un mūsu produktu dizainu. Skaistums ir vienkāršībā – šāda devīze pavada mūs visā, ko darām VAIDAVA CERAMICS. Tas raksturo gan mūsu produktu dizainu, vidi ap mums un nu jau arī mūsu jauno mājas lapu. Ļoti ceru, ka jaunais mājas lapas veidols uzrunās arī Jūs un atklās arī kaut ko jaunu par mums. Šajā mājas lapas sadaļā Blogs laiku pa laikam uzrunāsim Jūs, lai stāstītu par jaunumiem mūsu saimniecībā, par nozīmīgiem notikumiem un vienkārši, lai uzturētu mūsu attiecības :) Tuvojoties vasaras sezonai, plānojam arī kādu sen gaidītu jaunumu pie mūsu ražotnes, kas varbūt liks biežāk Jums paviesoties pie mums Vaidavā. Par to protams informēsim Jūs atsevišķi. Tāpat mūsu jaunumiem sekojiet līdzi sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vaidavaceramics.

Visas mūsu komandas vārdā sūtam Jums sveicienus no Vaidavas un vēlam Jums rosīgu pavasara laiku.

Cieņā,

Miks Balodis

VAIDAVA CERAMICS vadītājs

 

Atpakaļ uz blogu