Māla bļodu pulēšanas process

Ekskursija pa VAIDAVA CERAMICS ražotni

Izseko trauku tapšanas ceļam no māla kaudzes līdz noliktavai un iepazīsties ar dizaina māla trauku ražošanas aizkulisēm.

Pieteikt ekskursiju
Piesaki zvanot: +371 26337980 

Piesaki zvanot: +371 26337980 

Piesaki rakstot: anete@vaidava.lv

Piesaki rakstot: anete@vaidava.lv

Dodies pa pēdām VAIDAVA CERAMICS mālam

Iepazīsti trauku radīšanas procesu darbnīcā, kurā vēl joprojām tie tiek radīti pēc sentēvu metodēm – ar rokām. Esam patiesi lepns ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Ražošanā izmantojam netālā Liepas karjera materiālu, kurā iegūst senāko mālu uz planētas Zeme – devona mālu.

Ko sagaidīt ciemojoties VAIDAVA CERAMICS?

Kopā ar mums ne tikai redzēsi, bet piedzīvosi kā top skaisti dizaina trauki no vietējā materiāla. Iepazīšanās process sāksies ar darbietilpīgās mālu masas sagatavošanu, ģipša modeļu un formu veidošanu, trauku formēšanu un liešanu. Vērojot procesu, varēsi uzdot jautājumus ne tikai ekskursijas vadītājam, bet arī meistariem, kas savu amatu izkopuši gadu desmitiem.

Noderīga informācija

Laipni gaidīsim pie sevis ciemos ikvienu interesentu. Ņem vērā, ka minimālais dalībnieku skaits ir 5, maksimālais 12. Ekskursijas ilgums ir apmēram 45-60 minūtes. Varam sarunāties latviešu, angļu un krievu valodās. Ekskursijas noslēgumā VAIDAVA CERAMICS koncepta veikala apmeklējums turpat blakus ražotnei.

Ekskursijas maksa vienai grupai – 30 EUR.

Ekskursijas iespējamas darba dienās, kā arī brīvdienās.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: +371 26337980 (Anete), keramiste@vaidava.lv

Sazinies ar mums, lai pieteiktu ekskursiju