Māla bļodu pulēšanas process

Ekskursija pa VAIDAVA CERAMICS ražotni

Izseko trauku tapšanas ceļam no māla kaudzes līdz noliktavai un iepazīsties ar dizaina māla trauku ražošanas aizkulisēm.

Pieteikt ekskursiju
Piesaki zvanot: 22334806

Piesaki zvanot: 22334806

Piesaki rakstot: ineta@vaidava.lv

Piesaki rakstot: ineta@vaidava.lv

Noliktavas plaukts piepildīts ar dažāda izmēra māla bļodiņām

Dodies pa pēdām VAIDAVA CERAMICS mālam

Iepazīsti trauku radīšanas procesu darbnīcā, kurā vēl joprojām tie tiek radīti pēc sentēvu metodēm – ar rokām. Esam patiesi lepns ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Ražošanā izmantojam netālā Liepas karjera materiālu, kurā iegūst senāko mālu uz planētas Zeme – devona mālu.

Māla bļodiņu virpošana pēc īpašas formas

Ko sagaidīt ciemojoties VAIDAVA CERAMICS?

Kopā ar mums ne tikai redzēsi, bet piedzīvosi kā top skaisti dizaina trauki no vietējā materiāla. Iepazīšanās process sāksies ar darbietilpīgās mālu masas sagatavošanu, ģipša modeļu un formu veidošanu, trauku formēšanu un liešanu. Vērojot procesu, varēsi uzdot jautājumus ne tikai ekskursijas vadītājam, bet arī meistariem, kas savu amatu izkopuši gadu desmitiem.

Melnu māla šķīvju glazēšanas process

Noderīga informācija

Laipni gaidīsim pie sevis ciemos ikvienu interesentu. Ņem vērā, ka minimālais dalībnieku skaits ir 5, maksimālais 10. Ekskursijas maksa visai grupiņai – 30 EUR. Ekskursijas ilgums ir apmēram stunda.
Varam sarunāties latviešu, krievu, angļu un norvēģu valodās. Vairāk informācijas un pieteikšanās: +371 25208464 (Ineta) / keramiste@vaidava.lv

Sazinies ar mums, lai pieteiktu ekskursiju