Koncepta veikals ir atklāts

Koncepta veikals ir atklāts

Ilgi lolotais sapnis ir piepildījies!

2023.gada. 20. jūlijā ar patiesu prieku un lepnumu atklājām savu jauno koncepta veikalu, lai piedāvātu mūsu viesiem nesteidzīgu iepirkšanās pieredzi, celtu vietas pievienoto vērtību ar jaunu tūrisma perspektīvu. Ieguldot ap 100 000 eiro pašu līdzekļu būvē un tās labiekārtošanā, uzņēmuma komanda ir gatava pilnvērtīgi uzņemt savus klientus un ārzemju viesus klātienē.

Lielveikala burzmu iemainīt pret nesteidzīgu iepirkšanās pieredzi? Šis arī bija mūsu galvenais vadmotīvs sava koncepta veikala atvēršanas idejai. Meklējot jaunus eksporta tirgus, apmeklējot starptautiskas izstādes un redzot veiksmīgas pasaules pieredzes, jau vairākus gadus esam sapņojuši izveidot savu koncepta veikalu blakus ražotnei. Savos ārvalstu braucienos novēroju, ka katrai sevi cienošai ražotnei blakus ir gaumīgi iekārtots veikals. Nav noslēpums, ka arvien mazāk pasaulē ir sastopami dizaina trauku zīmoli, kuru komanda uz vietas rada dizainu un turpat ražo traukus. Nereti zīmola vārds pieder kādai skandināvu vai Eiropas valstij, bet reālā ražošana notiek Āzijā, Spānijā vai Portugālē. Mēs varam būt lepni, ka joprojām paši visu darām uz vietas 10 pieredzējušu cilvēku komandā, nodrošinot visus posmus, gan ar roku darbu trauku izgatavošanā, gan dizaina procesu, gan pārdošanu. Man ir gandarījums, ka kopā ar uzņēmuma līdzīpašnieku resursiem mums ir izdevies izveidot jauno koncepta veikalu, kas mums paver plašākas iespējas uzņemt klientus uz vietas. Turpmāk varēsim nodrošināt nesteidzīgu mūsu produktu iepazīšanu un iegādi, cienājoties ar kafiju un baudot Vaidavas skaisto dabas ainavu uz jaunbūves jumta terases. Šis nav tikai veikals, tā ir pavisam jauna iepirkšanās pieredze ar pievienoto vērtību, turklāt atbilstošā vidē, kādā redzam savus traukus. 

Vaidava ir apdzīvota vieta ar mazāk kā tūkstoš iedzīvotājiem. Līdz ar šo infrastruktūras papildinājumu saredzam plašas iespējas piesaistīt vietējos un ārzemju tūristus. Piedāvājot apvienot iespēju doties ekskursijā pa ražotni, uz vietas redzot visus procesus trauku tapšanā, pašiem piedaloties māla meistarklasē un uz vietas iegādājoties traukus savam galda klājumam, ceram sagaidīt viesus Vaidavā kā vairāku dienu piedzīvojuma galamērķim. Vieta ir piemērota arī privātu pasākumu un meistarklašu rīkošanai, uzņemot ciemos kā lielus, tā mazus.  Koncepta veikala projekta realizēšanā esam saglabājuši mums tik svarīgās vērtības – ilgtspēja, vienkāršība un dabiskums. Koncepta veikala būvi pārņēmām no jau realizēta projekta Ogres novadā un pielāgojām to savām vajadzībām, kas, mūsuprāt, ir pietiekami ilgtspējīga izvēle. Veikala pārbūvē maksimāli daudz izmantojām vietējo uzņēmumu pakalpojumus – zemes sagatavošanas darbi, mēbeļu izgatavošana, dizaina pakalpojumi – visi tika uzticēti novada uzņēmējiem. Tāpat interjerā daudz izmantojām koku, lai panāktu dabīgu un mājīgu sajūtu veikala telpās. Un veikala dizaina valoda turpina mūsu produktos iekļauto devīzi – skaistums ir vienkāršībā.

VAIDAVA CERAMICS ir mūsu pašu radīts veiksmes stāsts, kas ik dienu tiek stiprināts ar neatlaidīgu darbu un pārliecību, ka vietējie cilvēki paaudzēs spēj nodot vērtīgas prasmes un, papildinot tās ar pasaules redzējumu, ir iespēja arī vienkāršu keramikas ražotni Latvijas laukos pacelt starptautiski atpazīstama un konkurētspējīga zīmola līmenī. 

Ceram Jūs sagaidīt ciemos pie mums Vaidavā, lai savām acīm novērtētu jauno koncepta veikalu, izietu ekskursijā pa ražotni, piedalītos kādā no mūsu meistarklasēm vai lai vienkārši satiktos. Apsolos turpmāk vairāk arī pats personīgi sagaidīt ciemiņus Vaidavā, jo, tikai satiekot savu viesi vai pircēju klātienē, saņemam tik nepieciešamo impulsu attīstībai. Starpcitu, augustā ap jauno veikalu plānojam virkni dažādu interesantu pasākumu – seko līdzi aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vaidavaceramics. 

Lai izdevies vasaras noslēgums un uz tikšanos Vaidavā!

Cieņā,

Miks Balodis

VAIDAVA CERAMICS 

vadītājs

Atpakaļ uz blogu